Yüzdeki Yağ Bezeleri Nasıl Yok Edilir, Ameliyatsız Nasıl Geçer

Yüzdeki Yağ Bezeleri Nasıl Yok Edilir, Ameliyatsız Nasıl Geçer

Yüz bölgesinde oluşan cilt problemleri arasında yer alan yağ bezeleri özellikle estetik açıdan sorun teşkil etmektedir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından yüzdeki yağ bezeleri nasıl yok edilir sorusuna yanıt arandığını söyleyebiliriz. Bazı durumlarda bir sivilce büyüklüğüne kadar ulaşabilen bu lipomlar 1 kg ağırlığa ulaşabilen özelliktedirler. Ayrıca yağ bezelerinin özelliklerinin belirginleşip ortaya çıkmasının ardından sıkma ve delme gibi eylemlerin yanlış bir tedavi metodu olduğunu da söyleyebiliriz. Bu nedenle kısaca yağ bezelerinin aldırma işlemi ile yok edileceğini açıklamak mümkündür.

Bu aşamada da kişilerin başvurmuş olduğu kurumların bu konudaki profesyonellikleri devreye girmektedir. Kişilerin alanında uzman tecrübeli hekimlere başvurması yağ bezelerinin yok olması açısından önem teşkil etmektedir. Aksi halde maddi ve zaman kayıplarından başka bir sonuca ulaşmak mümkün değildir. Bu nedenle Medicine Arts kliniklerinde 23 yıllık deneyimlerimiz ışığında hizmet vermekte olup, bizlere iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşabilir ve tedavinizi başlatabilirsiniz.

Ameliyatsız Yağ Bezesi Tedavisi

Modern tıbbi ekipmanlar ile hizmet vermekte olan klinik ve diğer sağlık kuruluşlarının pek çok hastalığın tedavisinde klasik yöntemleri kullanmamaktadırlar. Ameliyatla yapılan tedavi yöntemlerine oranla bu metotların daha avantajlı olması hastaların da yoğun ilgisini görmektedir. Özellikle yağ bezesi tedavisinde de uygulanan bu metotlar yağ bezelerinden rahatsız olan hastalar için büyük bir yarar sağlamaktadır. Medicine Arts bünyesinde bulunan hekimlerimiz tarafından da uygulanmakta olan bu metotlar tüm hastalarımızın tam anlamı ile memnuniyetini kazanmıştır. Narkoz, neşter ve yatış gibi prosedürlerin olmadığı bu teknikler ile sancılı süreçleri geride bırakarak modern metotlarla tedavinizi yaptırabilirsiniz. Bu tedavi yönteminde;

  • İşlem yapılacak bölgeye lokal anestezi uygulanır. İşlem alanında gereklilik halinde uyuşma sağlanmakta ve anestezinin neden olduğu dezavantajlar ortadan kaldırılmaktadır.
  • 1 cm çapından daha küçük kesiler açılmakta ve yağ kitlesi bu kesilerden boşaltılmaktadır.
  • Yağ bezesinin içerisinde bulunduğu kapsül şeklindeki bölge steril hale getirilmekte ve iz kalmayacak bir biçimde estetik dikiş atılarak işlem tamamlanmaktadır.

Yukarıda belirtilen işlemler sonrasında hastalarımız günlük yaşamlarına herhangi bir kısıtlama olmadan devam edebilirler. Bu ameliyatsız yağ bezesi aldırma işlemlerimiz uygun ödeme koşulları ile Medicine Arts kliniklerimizde yapılmaktadır. Kansız, acısız ve ağrısız tedavi yöntemlerini hastalarımıza sunarken tedavi sonrasında sağlıklarını yeniden kazanmalarına olanak sunmaktayız. Tüm bu imkanlardan yararlanmak isteyen hasta ve hasta yakınlarımız iletişim kanallarımız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirler.

Yağ Bezesi İçin Hangi Bölüme Gidilir?

Yağ bezesi aldırma işlemi için Genel Cerrahi bölümüne müracaat edilmesi gerekir. Hastalığın bir cilt sorunu olduğu düşünülse de operasyon bir genel cerrah tarafından yürütülmektedir. Tedaviyi sürdürecek olan hekimin alanında uzman olması da tedavinin başarı oranını yükseltmektedir. Bu nedenle kliniklerimizde hizmet vermekte olan 30 yılı aşkın tecrübesi ile hastalarımızın memnuniyetini kazanan genel cerrahlarımızdan randevu alabilirsiniz. Canlı Destek Hattı, mail ve diğer iletişim kanallarımız aracılığı ile bize ulaşabilir ve randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.


Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Kasım ÇAĞLAYAN
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02
Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Op.Dr. Mehmet Durmuş Kurt
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

whatsapp

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !