Variste Radyo Frekans Tedavisi

Variste Radyo Frekans Tedavisi

Radyo frekans tekniği kullanılarak varis tedavisi; ince ve orta kalınlıkta bulunan kılcal damarların tedavisinde son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkarır. Derinin doğrudan üzerinden damara dokunarak uygulanırken, cihazın damara değdiği an bunların yok edilmesi sağlanır. Çok etkili ve pratiktir. Uygulama genel olarak tek seans içinde tamamlanır ancak çok yaygın olarak gözüken vakıalarda ek seans gerekebilir. Kliniklerin bu konuda yaklaşımları farklı olabilir ancak kliniğimizde radyo frekans uygulamalarının seanslarından ekstra olarak bir ücret alınmamaktadır. Radyo frekans yöntemiyle yapılan varis tedavisinin avantajları ise şu şekildedir:

  • Tüm kılcal(yüz bölgesi, burun, bacak) alanlarındaki varisler tedavi edilebilir.
  • Bölgesel uyuşturma ile yapılabilir genel anesteziye gerek duyulmaz.
  • Lazer veya ameliyattan daha az ağrılı olacaktır.
  • Ameliyatın çözüm getiremeyeceği kadar ince damarlara bile çözüm sunar.
  • Skleroterapi veya köpük uygulanması mümkün olmayan damarlar bu sayede yok edilebilir.
  • Ekonomiktir.
  • Uygulamanın akabinde bandaj gerektirmez.

Kalın varis tedavisinde yetersiz kalacaktır.

Kılcal damarlar genel olarak ciddi şikayete neden olmazlar. Ancak özellikle şort veya etek giyen bayanlarda ciddi bir sıkıntıya neden olabilirler. Öyle ki bazen vakalara bağlı olarak bacaklarda estetik anlamda kötü görüntüler ortaya çıkabilir. Ve durumun bu şekilde olmasından sonra, kişiler yaz aylarında bile çorap giymek zorunda kalabilir.

Varis Çorabı İşe Yarar mı?

Varis rahatsızlığı düşünüldüğünde akla gelen ilk konulardan biri varis çorapları olmaktadır. Varis çorapları aslında henüz başına varis hastalığı gelmemiş kişiler için bir önlem özelliği taşmaktadır. Bu tarz durumlarda etki yaratırken, aynı zamanda ilerleyen varis formlarında da şikayetlerin sancısının biraz daha azalmasına neden olabilir. Ancak bütün etkileri sadece bundan ibarettir. Yani sadece varis çorabını giyerek bu rahatsızlığı kalıcı olarak bitirebilmeniz mümkün değildir. O halde sadece varis çorabı giyerek bu hastalıktan kurtulmayı düşünen biriyseniz veya çevrenizde buna benzer bir hikaye varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya varis sorunu yaşayan çevrenize bizimle iletişime geçmeleri için öneride bulunun.

Varis Tedavi Ücretleri

Varis tedavi ücretleri bu konuda en çok sorgulanan durumların başında gelmektedir. Varis tedavi ücretleri genel olarak toplum tarafından yanlış yargılara neden olan ve maliyetli olduğu düşünülen bir uygulamadır. Ancak doğru hekim ve kuruluşla irtibata geçmeniz halinde son derece ekonomik fiyatlarla üstesinden gelebilirsiniz.

Medicine Arts kliniğimiz hasta ve hastanın yakınlarının memnuniyetinin her şeyden daha üstün tutarak buna yönelik anlayışıyla birlikte vatandaşların bütçelerini zorlamayacak şekilde fiyat politikası belirlemiştir. Tedavi ücretleri konusunda net bir fiyatın verilmesi için, vakıanın incelenmesi ve derecesinin tespitinin yapılması gerekir. Bu bağlamda varisli bölgenin fotoğrafını çekerek, bizlere WhatsApp iletişim numarası üzerinden ulaştırabilir veya ücretsiz muayene için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.


Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Kasım ÇAĞLAYAN
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02
Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Op.Dr. Mehmet Durmuş Kurt
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

whatsapp

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !