Climed’de Tedavi Ücretleri

Climed’de Tedavi Ücretleri

Kliniklerimizde tedavi ve ücretlendirmeler kişinin yaptıracağı işleme bağlı olarak ilerliyor. Climed, ilk muayenelerini ücretsiz olarak yaparak hastanın memnuniyetini ve güvenini kazanıyor. Tedavilerde ise, hastaya memnun edici bir indirim sağlıyor.

Tedavi Ücretini Hemen Öğrenin!

Kliniklerimiz Türkiye’de bir ilke imza attı. Muayene ücretlerini internetimizden ücretsiz bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bir diğer ücretsiz tedavi ücretini öğrenme durumu ise sanal muayene şeklidir. Bu da şöyle oluyor: Hastalarımız kliniğimize gelmeden önce, sitemizdeki iletişim numaralarını kullanarak doktorlarımıza hastalıklı bölgelerinin 2,3 tane fotoğrafını WhatsApp üzerinden gönderebiliyor. Doktorlarımız hastalığın durumuna bakıyor ve hastaya detaylı bir şekilde bilgilendirme yazısı gönderiyorlar.

Hemoroid (Basur)

Kliniğimizde; Hemoroid (basur) tedavisinde, hastalığın derecesine göre değişebilen, Lazer, RBL ya da THD, Longo gerekirse ya da hastanın kişisel isteğine göre de; Klasik cerrahi tedavi yöntemlerini uygulamaktayız. Hazırlık yapmadan önce; IRC ve RBL uygulamamız 5-20 dakika arasında sürmektedir. Tedavi bitiminde ise; Hasta evine, okuluna ya da işine dönebilmektedir. Hastalığınızın bu yöntemler ile tedavi edilmemesi durumunda ileri derece de olduğu zaman, farklı yöntemler ile ameliyatlara başvurulmaktadır.

Varis

Varisin yaygın olması ve kullanılacak olan teknolojiye göre varis tedavisi fiyatları değişiyor. Varis tedavi ücreti, yalnızca ilk seansta alınır ve tedavi tamamlanana kadar ek bir masraf çıkarılmaz. Ayrıca, uygulanacak olan tedaviye göre birçok işlem gerektiren standart dışındaki varislerden belirlenen ücret dışında, daha yüksek bir ücrette çıkabilmektedir. Varis sonlandırması ve takip garantisi siz hastalarımıza verilir. Varis tedavisinden sonra hasta takip edilir ve 1 sene boyunca varis ile alakalı herhangi bir şikayet olursa, o hastadan para alınmadan devam edilir. Yurt dışından gelen hastalarımız için ise, bu süre iki sene olarak verilmektedir.

Kıl dönmesi (Pilonidal Sinüs)

Climed Bakırköy kliniklerimizde kıl dönmesindeki tedavi şeklimiz mikro sinüsektomi ile yapılmaktadır. Tedavi olarak, lokal anestezi ile yapılır. Ameliyat olsa da narkoz gerekmediğinden dolayı günlük hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Yara bakımı, yatak istirahati gibi şeylere gerek duyulmamaktadır. Uygulamış olduğumuz tedavi de ameliyata bağlı olan yaralanma küçük olduğundan tekrar riski diğer uygulamalarımızdan daha azdır. Tekrarlama riski ise yüzde 3 civarında diyebiliriz.

Anal Fissür (Makat çatlağı)

İlaç ile iyileşmeyen ve kronik bir anal fissür de iki tedavi seçeneğimiz vardır. Botulinum toksinle tedavi, ameliyatsız bir yöntemdir. Ameliyat ile kesip esnekleştiren kasın, ilaç ile gevşetilmesi ile yapılmaktadır. İşlem 1 dakika içinde 100 Unite botulinum toksini uygulamaktayız. Ameliyat olmadığından dolayı sonrasında herhangi bir ağrı da olmamaktadır. Hemen günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Başarı şansı ise %95 civarındadır.

Ameliyat ile L.İ.S tedavisi, kapalı yöntem ile L.İ.S ameliyatı uygulamaktayız. 2 cm’lik bölgeyi uyuşturup 8-10 dakika arasında uygulanan bir işlemdir. Tedavi sonrasında günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz. Uyuşturmadan sonra 2-3 gün orta düzeyde bir ağrı olması normaldir.

Ben aldırma

Climed Bakırköy Kliniğimizde benin yapısına göre radyo frekans, lazer ya da elektrokoter olan buharlaştırma yöntemlerini uyguluyoruz. Ücret, alınacak olan ben sayısına ve büyüklüğüne göre belirlenir.

Kirpik, dudak, burun gibi önemli bölgedeki benler 1 cm’den büyük olan benleri muayeneden sonra ücretlendirmekteyiz. Ücretler tümünü yok edebilecek şekilde tedaviyi kapsar. Birden fazla seans gerekmesiyle beraber ek seanslardan da ücret alınmamaktadır. Başka bir kolaylıkta aldırmak istediğiniz sizi rahatsız eden benlerin resimlerini 0533 168 49 50 whatsapp hattımızdan göndererek bizzat uzman doktorlarımızdan net tedavi maliyeti öğrenebilirsiniz.

Kondilom (Makat siğili)

Makat siğili olan kondilom teşhisi sadece muayene ile konulabilmektedir. Fakat bağırsağa kadar ilerlemiş olma ihtimaliyle her hastamıza tedavi öncesinde anoskop muayenesi yapılır. Hastalığın seviyesini belirlemek önemlidir. Tedaviyi bölgesel uyuşturma ile radyo frekans ya da elektrokoterle uygulamaktayız. Tedavi sonrasında 6 kez ücretsiz kontrol ve müdahale ile beraber 1 sene sürebiliyor. Bu 1 sene içinde siğilin tekrar oluşmasıyla, tedaviye yeniden başlanır. Bir defa ücret ödemektesiniz fakat 6 seansa kadar yapılacak olan uygulamalara herhangi bir ek ücret ödememektesiniz. Kondilom tedavisinde takip önemlidir. Çünkü tekrardan oluşma riski olan yüksek bir hastalıktır.

Takip boyunca 4 aylık temiz bir zaman olmasıyla hastalık iyileşmiş sayılır. Takip buradan sonra bırakılmaktadır. Bu zamandan sonra hastalık tekrardan ortaya çıkarsa mikrobun başka bir kaynaktan yeniden alınmış olarak kabul edilmektedir ve yeniden fiyatlandırma yapılır. Ücretlerimiz ise tedavi ücretidir. Herhangi bir muayene ya da diğer uygulamalar için fiyatlandırma yapılmamaktadır. Bu nedenle ücretsiz muayene sonrasında net fiyat bilgisi alınması mümkündür.

Lipom

Yağ kisti tedavisini olabildiğince en küçük kesikle yapmaktayız. Buna bağlı olarak da klasik yaklaşımdaki gibi değil daha az bir izin olmasını sağlamaktayız. Saçlı olan alanda yağ kistlerini alırken de saçı tıraş etmemekteyiz. Bu durumda çirkin bir görünümde ortaya çıkmamaktadır. Ameliyat olduğunuz bile anlaşılmamaktadır.

Siğil

El ve yüz bölgesindeki siğil tedavilerine radyo frekans uygulamaktayız. Tedavi bölgesel uyuşturma ile yapılmaktadır. Siğil tedavi ücretini ise siğilin büyüklüğüne ve sayısına göre yapmaktayız.

Kirpik, dudak, burun gibi önemli bölgedeki benler 1 cm’den büyük olan benleri muayeneden sonra ücretlendirmekteyiz. Ücretlendirme ise tümü ile yok edilebilecek bir şekilde tedaviyi kapsamaktadır. Birden fazla seans gerekirse eğer ek seanslardan ücret alınmamaktadır. Ücretler, tedavi ücretidir. Herhangi bir muayene ve diğer uygulamalarda ücret alınmamaktadır.

Hemanjiom (damar beni)

Tipine, yaygınlığına ve bulunduğu yere göre değişkenlik gösterir. Ücreti, ileri teknolojik araştırmalar ile belirlenmektedir. Bunun nedeni hemanjiom kişiden kişiye çok ciddi farklılıklar göstermektedir bu nedenle tedavi maliyetleri de değişkenlik göstermektedir. Ancak kalp damar cerrahi uzmanlarımızın tamamiyle ücretsiz muayene hizmeti sunmaktalar hemanjiom hastalarımız için.

Nasır

Nasır tedavilerinde radyo frekans uygulanmaktadır. Nasırın durumuna ve hastanın da isteğine göre gerekirse ameliyat ile alım yapılır. Tedavi ise bölgenin uyuşturması ile yapılır. Nasır tedavisinde ilk önemli olan şey ‘nidus’ denilen o dokunun içerisindeki kökün alınması ve tedavi esnasında bu işlemi gerçekleştirip emin olunması gerekir. Ücretlendirme ise, nasırın büyüklüğüne ve sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Kıl dönmesi apsesi

Kıl dönmesinde acil müdahale gerektirebilecek bir hastalık olup hasta geldiği zaman apse boşaltılır. Bölgesel uyuşturma ile yapılır. Apse boşaltıldığı zaman ağrınız büyük bir oranda azalacak ve sosyal yaşamanıza da kaldığınız yerden çok iyi bir şekilde devam edebileceksiniz.

Makat apsesi

Makat apsesi, peri anal apseler acil müdahale gerektirebilen hastalıklardan biridir. Hasta bize geldiği zaman, anında bölgesel uyuşturma ile işleme başlanır. Apse boşaltılıp ağrı büyük bir oranda azaldıktan sonra, günlük hayata devam edebilir.

Anal  fistül

Fistül tedavi ücreti muayenenin sonrasında belirlenmektedir. Fistülün durumuna, uygulanacak yöntemine ve seviyesine göre ücretlendirme de değişiklikler olur.

Bu ücretlere tüm şeyler dahil edilir. Tahlil, endoskopi, ultrason, konsültasyon gibi gerçekleşebilecek olan ek masraflar çıkarılmamaktadır. Climed Bakırköy şubelerinde muayene ücreti ödemezsiniz. Daha fazla bilgi içinde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

Sağlıklı günler dileriz.

& yorumlar

 • merhabalar hocam makatta kıl dönmesi belirtileri oluşmaya başladı bundan 4 ay öce falan ağrı yapıyordu araştırdım emin olduktan sonra randevu falan alacaktım ağrım kesilince vazgeçtim doğrusu ameliyattan korkuyorum son 3-4 gündür şiddetli ağrı başladı koku ve sıvı akışıyla kanamada oluyor dışa et parçası gibi bir şey çıktı ve şiddetli acıyor ayakta tedavi için geç kalmış olabilir miyim beni birazda olsa bilgilendirebilirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler

  • Merhabalar, geçmiş olsun dileklerimizle rahatsızlığınızın daha fazla ilerlememesi için en kısa sürede ücretsiz muayene için kliniğimize müracaatınızı bekliyoruz. Biliyorsunuz başlamış bir enfeksiyon varsa bunun da daha fazla ilerlemesine izin vermeden tedavisini ve ameliyatınızı planlamamız gerekmektedir. Saygılarımızla

 • Merhabalar, makattaki siğillerin boyutunu görmeden fiyat vermemiz mümkün değil. Muayenelerimiz tamamen ücretsizdir. Saygılarımızla

 • Makatta 4tane sigilim var bunlar için ücret nedir? Son 1aydir bu şekilde anoskop muayesini ücrete tabiimidir? Özel sektörde calisiyorm SSKliym sadece. Teşekkürler..

 • Merhabalar Burcu Hanım, Ankara kliniğimiz tadilat dolayısı ile şuan hizmet verememektedir. Sizi İstanbul kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla

 • Merhabalar, makat siğillerinde mutlaka muayene etmek gerekir. Çünkü yaygınlık anüs içindede olabilir. Tedavileri ve ücretlendirilmesi değişiktir. Gelin ücreti muayene sonucu belirleyelim. Muayenelerimiz ücretsizdir. Selamlar

 • Merhabalar makat bölgemde aşiri şekilde yayilım gosteren siğillerim var azami tedavi ucretim ne kadar olur sosyal guvencem sadece ssk.

  • Merhabalar Abdulkadir Bey, fistüllerde o tehlike herzaman vardır. Fistülün yerine, uzunluğuna, tipine göre değişir. Bunlar muayene sonucu ve çektirilen bir MR sonucu size söylenir. Fistülün tipine göre yapılacak tedavi değişir. Saygılarımızla

 • Merhabalar Yeşim Hanım, lütfen fotoğrafınızı gönderiniz fiyat buna göre belirlenecektir. Kliniğimizde radyo frekans tekniği ile yapılmaktadır. En iyi iz bırakmayan tekniktir. Saygılarımızla

  • İzmir iletişim numarasından ulaşmaya çalıştım ama farklı bir klinik çıkıyor ben direk muayeneye gelmek için randevu alsam muayene yine ücretsiz mi?

   • Merhabalar, İzmir’deki muayenehanemiz ayni yerde. İçimizden bazı arkadaşlar bizden ayrıldı. İzmir iletişim numaralarımız: 0533 963 54 45 ve 0233 421 11 12. Randevu alabilirsiniz. Muayenelerimiz ücretsizdir.

 • Göz çevremde adının siringoma olduğunu öğrendiğim küçük yağ bezeleri var hem görüntü olarak hemde istemsiz temasta rahatsız ediyor. bunları aldırmak istiyorum kliniğinizde yapılıyormu ve ücretleri hakkında kısa bilgi almam mümkün mü?

 • Merhabalar Suat Bey, kliniğimiz Kalp Damar ve Genel Cerrahi alanlarında hizmet vermektedir. Fakat doktorlarımızın hasta önerilerinden faydalanmak için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla

 • Merhaba lar 36 yaşındayım 2 sefer burun polip amaliyati oldum tekrar burnum tıkanıyor nefes alamıyorum 2 sene oldu ameliyat olalı alerji test yaptırdım yüksek çıktı ilaçlar fayda edmiyor one air ve antik 10mg surekli kulaniyorum öksürük basladi ne yapmalı yim

 • Merhabalar Jasmina Hanım, 15 adet beniniz için 1000 TL ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Detaylı bilgi ve randevu için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Saygılarımızla

 • Merhabalar,vücudumda yaklaşık 15 tane aldırmak istediğim benim var,koyu kahve rengindeler ve iki tanesi de kabarık, fiyatlar yine tanesi için 400 her eklenen ben için 200 tl mi olacaktır? Teşekkürler.

 • Merhabalar Ahmet Bey, anal apseler sonrası fistül gelişebiliyor. Apsede erken cerrahi drenaj şarttır. Çok çeşitli fistüller ve her fistüldede çeşitli tedavi yöntemleri vardır. Muayene olmanız gerekir. Muayenelerimiz ücretsizdir.

 • Merhabalar,daha once bakirkoy kliniginizde fistul operasyonu gecirdim. Ilerleyen sure icerisinde o bilgedeki sorun duzeldi fakat makatin obur tarafinda bir benzer fistul daha cikti. Bu fistulun sebepleri nelerdir? Apse fistule donjsur deniyor o zaman apsenin sebepleri nelerdir? Nelere dikkat etmezsek fistul olur? Saglik guvencesi olanlara bakirkoydeki subenizde 50% indirim gecerli degil mi acaba? Tesekkurler

 • Merhabalar Kübra Hanım, local anestezi ile hamilelik döneminde opere olabilirsiniz. Sanıyorum sinüs pilonidal apsesi mevcut. Apsenin drene olması şarttır. Ameliyatınızın hangi yöntemle yapılacağı muayene sonucu belli olur. Selamlar

 • merhabalar. Bende kıl dönmesi mevcut ve bu aralar atak dönemi oturamıyorum ve şiddetli ağrım mevcut. mikrosinüsektomi yöntemi ile tedavi olmak istiyorum fakat şuan hamileyim. bu durumda lokal anestezi ile operasyon yapılabilir mi ? teşekkür ederim, iyi çalışmalar

 • Merhabalar Meltem Hanım, almadan önce ısırma tarzı punch biyopsi alınır. Fiyat konusunda iletişim numaralarımızdan arayarak arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla..

 • Merhaba, 19 yaşındayım. Yüzümde birçok ben var. 3 tane en büyük görünenleri aldırmak istiyorum. Aldırdıktan sonra patolojiye gönderme şansımız oluyor mu acaba? Çünkü risk taşıyıp taşımadığını öğrenmek istiyorum. Benlerin çapı 1 cm’den az. Fiyat olarak ne olur acaba? Bir de klasik soruyu soracağım ciddi iz kalır mı? İşlem sırasında uyuşturma vs. oluyor mu ve acı hissediliyor mu? Şimdiden teşekkürler

 • Merhabalar Nermin Hanım, varisinin derecesini görmemiz gerekiyor. Bunun için kliniğimize müracaatınızı bekliyoruz. Saygılarımızla..

 • Merhabalar,

  Sol bacağımda diz kapağı arkası ve altında varislerim var ve deri altındaki damar görüntüsü rahatsız ediyor. Tedavi ücreti nedir Sgk çalışan olarak

 • Merhabalar Halil Bey,komplek fistül denince kolları iel sağa sola dağılan ve karışık anatomili fistülleri kastetmekteyiz. Tek bir yol izleyerek basit fistül ismini alsa da intersfrinkterik fistüller makatın fonksiyon görmesini sağlayan yani kaçırmamasını sağlayan kasları içinden geçen türde olduğundan klasik cerrahi ile tedavisi tercih edilmeyen ve diğer yöntemler ile tedavisi oldukça zor fistüllerdir. Bu kasları ameliyat ile kesme şansımız olmadığı için bu tür fistülleri dışını oluşturan trakt adı verilen kılıfın kalmasını göze alarak lazerle içindeki salgı yapıcı epitel yakılarak tedavi etmek seçilebilir. Bir diğer yöntem ise fistülün içerisinden seton adı verilen tel veya naylon dikiş geçirilip ciltte bağlanıp hergün sıkılarak dokuyu yavaş yavaş kesmesi sağlanıp aylar içerisinde yavaş yavaş cilde doğru fistül traktını ağızlaşmasını sağlayan sabır gerektiren sıkıntılı ve ağrılı bir yöntemdir. Pelvik MR sonucunuzla birlikte kliniğimize müracaatınız rahatsızlığının tam teşhisi ve çözüm önerilerimiz için gerekmektedir. Saygılarımızla…

 • Merhabalar,intersfrinkterik karakterde bir makat fistülü rahatsızlığım var,bu ,basit fistül sınıfına mı girer,bu tip fistüllerde tavsiye edilen ameliyat şekli hangisidir,takribi klasik ve lazer yöntemlerinin fiyatı hakkında bilgi verir misiniz,teşekkür ederim

 • Merhabalar Erdem Bey, kliniğimizde kalp ameliyatı yapılmamaktadır. Bizler hemanjiom ve varis tedavisinde ameliyatsız teknikleri uyguluyoruz. Konu ile ilgili gerekli birimlere ulaşamanızı rica eder sağlıklı günler dileriz.

 • Merhabalar babam 62 yasinda 12 sene önce kalp ameleyati oldu suanda yine olmasi gerekiyor esnaf bağkurdan emekli bunun maliyeti nekadar olur ve ikinci ameliyatin rizki olurmu teşekkürler

 • Merhabalar Merve Hanım, vücudunuzda yer alan benlerden radyofrekans tekniği ile iz kalmadan kurtulmanız mümkündür. Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Saygılarımızla..

 • Merhaba benim vucudumda dogustan acik ve koyu kahve rengi, bel ve bacakta dev benler mevcut bunlari aldirmak istiyorum alinmasi mumkun mudur acaba

 • Merhabalar Fatih Bey, geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Bir önceki yazımızı okumadığınızı görerek aynı cevabı benzer soru soran hastamıza olduğu gibi size de tekrarlıyoruz. “Lazer tedavisinde mevcut fistülün iç tabakasını oluşturan ve salgı yapan epitel yüzey yakılarak salgı yapması engellenir. Fakat fistülün traktı dediğimiz sert duvarı ve ağzı kalacaktır. Bunun yerine fistül ağzını çevrileyen bir halka şekilli kesi ile kesi derinleştirilerek mevcut tüm tünel şeklindeki traktı cerrahi olarak açık ameliyat ile çıkartmak daha köklü bir tedavi sağlayacaktır. Bu sırada makat kaslarının korunması önemli bir detay olup kas içinden geçen fistüllere seton adı verdiğimiz telle hergün sıkarak uzun sürede cilde ağızlaştırmak uzun sürede sonuç alınan daha emniyetli ve kalıcı bir tedavi şeklidir. Kliniğimize müracaat ederek ücretsiz muayene olabilir, tedavi sürecine başlayabilirsiniz.” Saygılarımızla..

 • merhabalar, doktorum anal fistül rahatsızlığım olduğunu söyledi. lazer tedavisi olmak istiyorum. ssk lı olarak ne kadar öderim?

 • Merhabalar Mehmet Bey, geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Lazer tedavisinde mevcut fistülün iç tabakasını oluşturan ve salgı yapan epitel yüzey yakılarak salgı yapması engellenir. Fakat fistülün traktı dediğimiz sert duvarı ve ağzı kalacaktır. Bunun yerine fistül ağzını çevrileyen bir halka şekilli kesi ile kesi derinleştirilerek mevcut tüm tünel şeklindeki traktı cerrahi olarak açık ameliyat ile çıkartmak daha köklü bir tedavi sağlayacaktır. Bu sırada makat kaslarının korunması önemli bir detay olup kas içinden geçen fistüllere seton adı verdiğimiz telle hergün sıkarak uzun sürede cilde ağızlaştırmak uzun sürede sonuç alınan daha emniyetli ve kalıcı bir tedavi şeklidir. Kliniğimize müracaat ederek ücretsiz muayene olabilir, tedavi sürecine başlayabilirsiniz. Saygılarımızla..

 • Merhabalar, iki ihtimal üzerinde durmaktayız. Birisi cildin foliküler kistleri diğeri muhtemelen bir HPV Kondilom tarif etmektesiniz. Yani yayılıcı ve başkalarına bulaşıcı bir hastalığı tarif etmektesiniz. Daha fazla ilerlemeden ortadan kaldırmak ve tekrar çıkmasını engellemek için tedaviniz ve aşılanarak korunmanız gerekmektedir. Türkiye’de HPV Kondilomları konusunda en deneyimli ve bilgili klinik olduğumuzu iddia ediyoruz. Kanser de yapabilen bu virüsle ilgili size detaylı bilgi vermemiz için kliniğimize müracaatınızı bekliyoruz.Muayenelerimiz ücretsiz olup iletişim bilgilerimiz aşağıda sunulmuştur. Saygılarımızla..

 • Merhaba. penisimde pirinç tanesinin yarısı kadar siyah renkli, kökü deri altında siyah baş kısmı deri üstünde sivilce gibi bir sorun var. Bu bölümü bastırdığım zaman köküyle birlikte dışarı fırlamakta bıraktığım zaman yine içine görünmektedir. sıkıp yerinden çıkardığım zaman bir süre sonra yenisi çıkmaktadır. tek bir yerde ve bir tane bulunmaktadır. Bu nedir ve tedavisi mevcut mudur?

 • Merhabalar makat çatlağı amaliyatı oldum apse boşaltıldı 4aydır bisıkıntı yoktu doktor kontrolünde makatta analfistül oluştuğunu söyledi doktor emar çektirdim saat 5yönünde 6mm capında7cmuzayan fistül bulunduğunu öğrendim lazerle tedavi olabilirmiyim ssk sigortalıyım ücret nekadardır öğrene bilirmiyim teşekkürler

 • Elif Hanım öncelikle geçmiş olsun. Makat çatlağı tedavisi kliniğimizde modern teknikler ile uygulanmaktadır. İletişim numaralarımızdan arayarak randevu oluşturabilir, tedavi sürecine başlayabilirsiniz. Saygılarımızla..

 • Merhaba benim 5yaşında oğlum var veyaklaşık altı aydır kabızlık problemi yaşıyoruz her tuvaletinde makat i catliyor ve kanıyor artık tuvaletini yapmak istemiyor ben hergece uykusunda oturup yaptırıyorum zorla nedenediysek 4doktora goturmemize rağmen ne kabizligi nede makat kanaması geçmiyor lütfen yardimlarinizi bekliyorum beni bilgilendirirmisiniz.

 • Merhabalar, SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı mensuplarından muayenede fark ücreti almıyoruz. Ücret lazer ve RBL tedavilerinde muayene ücreti dahil 1960 TL’dir. SGK nız varsa ücret 980 TL . İkinci seans gerekmesi durumunda 300 TL 2.seans ücreti alınır.

 • THD yönetmi ile basur ameliyatı olmak istiyorum. SSK emekli ve Axa özel sigortam var. Özel Sigorta ücret ödemezse kaç tl vermem gerekiyor.

  • Merhaba, kılcal damarlarınızın yoğunluğuna göre fiyat değişmektedir. Whatsapp numaralarımızdan görüntü atabilir veya kliniğimizden randevu alıp ücretsiz muayene olabilirsiniz.

 • İyi günler ben izmirde yaşıyorum benim sorunum alın üzerinde büyük bir şişlik var frontal kemik büyümesiymiş galiba benim bu sorunumuda tedavi edermisiniz cok acil cevap bekliyorum

  • Merhaba,

   Rahatsızlığınız için tanınızın konmasına ilişkin test ve tetkik sonuçlarınızı medikalartnet@gmail.com
   adresine mail atarsanız size e- posta yoluyla daha detaylı bilgi veriyor oluruz.

   Geçmiş Olsun..

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !