Siyah Nokta Tedavisi

Siyah Nokta Tedavisi

Siyah nokta tedavisi yaş fark etmeden erkek ve kadın uygulanan modern metotlar bulunmaktadır. Siyah noktalar ergenlik zamanında gençlerin en büyük sorunu haline gelir. Cildinizde estetik bozulmalara sebep olan siyah noktalar yok edebilmek adına hastalarımız çok farklı olan yollara başvurmaktadır. Bunlardan birincisi sivilcelere uygulanabilen patlatma işlemidir. Siyah noktalarda aknelerden kurtulmak amacı ile uygulanan sıkma, patlatma işlemi asla işe yaramayacaktır. Özellikle de yağlı ciltlerde daha sık görülen siyah noktaların tedavisinde uzman bir doktorun desteğini almanız gerekir. Steril bir çalışma ortamında yapılacak olan siyah nokta tedavisi ise harika bir görünümünüz olmasına yarar sağlayacaktır. Siyah noktada kullanılmış olan ilaçlar veya çeşitli bitkisel kürler problemi çözümünde yaramakta yetersiz kalmaktadır. Siyah noktalara anında uygulanabilecek teknikler ise; radyo frekans ve lazer olarak ikiye ayrılır. Bu noktalar önem olan ise siyah noktanın seviyesi olur. Kliniğimize gelerek ücretsiz muayene olduktan sonra tedavi yöntemimizi belirleyip başarılı bir operasyon geçirebilirsiniz.

Radyo Frekans İle Siyah Nokta Tedavisi

Lazer tekniğinden daha önce çıkmış olan fakat son zamanlarda popüler bir hale gelmiş olan radyo frekans tekniğinde siyah noktaların geçirilmesinde harika bir sonuç yaratıyor. Medicine Arts kliniğimize gelerek, cihazdan gönderilecek olan radyo dalgaları ile deri üstüne yerleşecek siyah noktaları yok edip, cildinize zarar vermeyecek şekilde işlem yapılır. Dokunun üzerine yapılacak olan radyo frekans tedavisinin uygulanmasında 30 senelik deneyime sahip olup, doktorlarımız tarafından en iyi şekilde uygulanmakta. Siyah nokta tedavilerinde ardında iz bırakılmadan tedavi imkanı veren radyo frekans tekniğine de birçok operasyonda başvururuz.

Lazer İle Siyah Nokta Tedavisi

Lazer tekniği birçok hastalığın tedavilerinde ilk başta gelen yöntemlerden birisidir. Modern tıbbın vazgeçilmezi olan ve lazer tekniği ile cilt üstünde meydana gelebilecek birçok hastalığın tedavilerin de etkili sonular vermeye de devam etmektedir. Bu tedaviye iyi gelenlerden birisi de siyah noktalardır. Lazer ışınlarının siyah noktalı olan yere gönderilmesi ve cilt üstünün temizlemesiyle gerçekleşebilen bir tedavidir. Lazer tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız eğer bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız herkesi göz önünde bulundurarak, bütçeye uygun olabilecek şekilde hesaplanmaktadır.

Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz

Bizlere ulaşmanız her zaman çok kolay. Medicine Arts kliniğimizde bulunan tüm personeller, hasta memnuniyetini sağlayabilmek adına her zaman özverili bir şekilde çalışırlar. Hastalarla ilk iletişime geçilen kanallar ise mail, canlı destek ve telefondur. 7/24 boyunca sizlerin hizmetinizdeyiz. Bir telefon kadar yakınınızda olan uzman doktorlarımız, Medicine Arts şubelerinde her zaman sizlere hizmet vermek için bekliyor olacak. Kadın ve erkek doktor hangisini tercih ederseniz 7/24 bizi arayarak dilediğiniz doktoru seçebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.


Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Kasım ÇAĞLAYAN
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02
Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Op.Dr. Mehmet Durmuş Kurt
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

whatsapp

Yorum Yap

  • Merhaba
    Yuzumde rahatsizlik seviyesinde siyah nokta var. Lazer tedavisi ile yuzumdeki siyah noktalardan mi kurtulacagim yoksa baska gozenek olusumuna engel olup cikmasinimi engelliyor? Yuzumdeki siyah noktalardan kurtulacaksam iz kaliyor mu delik vs. Tesekkurler

    • Merhabalar, lazer tedavisi cilt seviyesindeki yüzeysel lezyonlarda etkilidir. Sizinkileri görmek gerekir. Ya da bir fotoğrafını gönderin. Saygılarımızla

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !