Sanal Muayene Uygulaması (Tıkla ve Kullan)

Pek çok sağlık sorununu günlük yaşamda dikkate almayabiliyoruz aslında bunlar çok ciddi sorunlarda olabilir. Bundan dolayı biz Medicine Arts klinikleri olarak üstümüze düşen görevi yaparak ülkemizde bir ilke imza atıp ücretsiz bir şekilde muayene olma dönemini başlatmış oldu. Sadece bunu yapmakla yetinmeyerek kliniklerimize farklı sebeplerden dolayı daha gelme olanağı bulunmayanlar içinse tekrar sanal muayene isimli uygulamayı yaşama geçirdik, bu sayfa üzerinden veyahut alt kısımda kliniklerimizin WhatsApp numaralı ile bize ulaşıp yaşamış olduğunuz problemin teşhis edilmesi, uygulanması en olanaklı tedavi yöntemleriyle beraber tedavi olması halinde ne kadar ücrete yapılabileceği bilgilerini edinebilirsiniz.

Kalp Damar Cerrahi ve Genel Cerrahi Bölümlerimizle Hizmetinizdeyiz

Kliniğimiz içerisinde Genel Cerrahi’nin yanında Kalp ve Damar cerrahisi alanlarındaki pek çok hastalığın tedavisinde ameliyatsız yöntemler kullanılmaktadır. Genel Cerrahi hastalıklarının dahilinde; hemoroid ile birlikte fissür, kıl dönmesi,  ben aldırma, yağ bezesini aldırma, nasır,   kondilom, anal dermatit, anal hematom,  ve komedon hastalıklarına yönelik uygulamış olduğumuz operasyonların başarı oranları fazlasıyla yüksek bir seviyededir. Tekrar Kalp Damar Cerrahisine ait varis ile  hemanjiom problemleri ameliyatsız yöntemler  kullanılarak tedavi edilebiliyor.

Medicine Arts WhatsApp Numaraları

İlk önce  WhatsApp uygulamasıyla beraber sanal muayene uygulamamıza göz atabiliriz. Artık milyonlarca sayıdaki telefonda yüklü bulunan bu yazılım sayesinde sorularınızı iletebilir, yaşamış olduğunuz problemi göstermek amacıyla doktorlarımızın incelemesi amacıyla resimleri de yollayabilirsiniz. Bütün kliniklerimizin WhatsApp numaraları değişiktir, alt kısımda  bulunan numaralardan size hangisi uygunsa onu kullanabilirsiniz.

Medicine Arts Klinikleri & Adres Bilgileri

Kliniğimize gelerek ücretsiz bir şekilde muayene imkanından yararlanabilirsiniz. Ülkemizin 4 farklı ili içerisinde 6 değişik noktada bulunmaktayız. Hangi klinikten hizmet almayı isterseniz oradan randevu alabilirsiniz. Çok basit bir şekilde randevu almak için, kliniklerimizin telefonları, WhatsApp numaraları ve alt kısımda bulunan Online randevu sayfasına girebilirsiniz. Kliniklerimizin hangisinin size yakın olduğunu da alttaki bağlantıdan görebilirsiniz. https://www.medicinarts.com/online-randevu.html

Tedavi Ücretlerini mi Öğrenmek İstiyorsunuz?

Medicine Arts klinikleri içerisinde asla sürprizlerle karşılaşmazsınız, internet sitemiz aracılığıyla bütün bilgileri sizlere şeffaf bir şekilde aktarıyoruz. Daha kliniğimizde muayene olmadan bile ücretlerle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ücret konusunda sorular yöneltmeden önce alt kısımdaki sayfadan ücretlere göz atmanızı rica ediyoruz.

Resim & Dosya Gönder

WhatsApp uygulamasını veya akıllı telefonları kullanmayan bireyler için sitemiz devreye giriyor. Yazının devam kısmında bulunan  akıllı form sayesinde doktorlarımıza sormayı, öğrenmeyi istediklerinizin yanında hastalığınıza yönelik resimlerle raporları gönderip detaylı  bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.


Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Kasım ÇAĞLAYAN
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02
Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Op.Dr. Mehmet Durmuş Kurt
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

whatsapp

Yorum Yap

  • Merhaba.burun kanatida bir ben var,son zaman hızla büyüyor,şekli bombili.ikinci benim üst dudağın üç kısmında,ama içe doğru büyüyor,bir tane de büyük ben yanaktan 1 cm boyunda.Devlet Hastanesi’nde muyane oldum burnundaki ben ilen ilgi dediler-eger aldirirsam burun yamuklu oluşturmuş,dudamdaki ki ilen de ilgili-dudak kenardaki kontur bizulucekmis.Ne yapmalıyım,benler büyüyor

    • Merhabalar, benleri görmek lazım. İsterseniz bir fotoğrafını gönderin. İyi huylu benlerde genelde ameliyat yapmıyoruz. Radyofrekansla buharlaştırıyoruz. Ama görmek lazım. Gelin muayenelerimiz ücretsizdir. Saygılarımızla

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !