Radyo Dalgalarıyla Varis Tedavisi

Radyo Dalgalarıyla Varis Tedavisi

Özellikle hastane ve kliniklerde radyo dalgalarıyla varis tedavisi yapılmaktadır. Radyo dalgalarıyla tedavi tekniği her geçtiğimiz gün farklı bir branşın hizmetine dahil olmaktadır. Kullanımı gerçekleştirilen bu radyo dalgaları ise kanser tedavisi kapsamında kullanılan radyasyon enerjisinden fazlasıyla değişik bir enerji çeşididir. Üretimi gerçekleştirilen enerji 4 mega hertze ulaşan dalga boyunda bir enerji çeşididir ve hiç bir tane bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.

Orta ve ince kalınlığa sahip kılcal damar tedavisinde de bu yöntem kullanılmaktadır. Direkt damara deri üstünden dokunarak uygulama yapılmaktadır, cihazın uç kısmı damara değdiği anda varis kaybolur. Fazlasıyla pratik olmasının yanında çok etkendir. Genel olarak tek seansta tamamlanabilen bu uygulama çok yaygın hale gelmiş vakalarda tekrarlanabilmektedir. Klinikler bu konuda farklı yaklaşımlar gösterebilmektedir fakat kliniğimiz içerisinde gerçekleştirilen radyo frekans uygulamalarının seansları için artı bir ücret alınmamaktadır.

Radyo dalgalarıyla varis tedavisinin özellikleri ;

 • Kesinlikle bir yan etkisi bulunmamaktadır.
 • Fazlasıyla pratik bir uygulamadır.
 • Düşük maliyete sahiptir.
 • Bütün kılcal (yüz, burun ve bacaktaki) varislerinin tedavisi için kullanılabilmektedir.
 • Çok az bir acı olduğundan uyuşturulmamaktadır.
 • Çok ince olduğundan dolayı ameliyat edilemeyen damarlara çözüm getirmektedir.
 • Skleroterapi veya köpük uygulaması yapılamayan damarlar ortadan kaldırılabilir.
 • Uygulamadan sonra bandaj kullanmak gerekmez.
 • Hasta olan birey sosyal hayatına devam ederken tedavisini de yaptırabilmektedir.

Varis Hastalığının Bitkisel Tedavisi Mümkün mü?

Bitkisel tedavi yöntemleri aslında varis hastalığından kurtulabilmeyi amaçlayan ve çok az bir miktar harcayarak hastalığına çözüm bulmak isteyen hastaların yöntemidir. Fiyatlardan ve ameliyatsız bir yöntem olmasından dolayı ilgi çekmektedir. Ancak en büyük yanılgı ameliyatsız varis tedavisi denildiği zaman akıllara yalnızca bitkisel karışımların geliyor olmasıdır. Varis bir damar hastalığıdır hiç bir yapıcı etkisi bulunmayan bitkisel karışımlar kullanmamalı ve çağdaş yöntemler kullanmayı sürdüren sağlık kuruluşlarına başvuruda bulunmalısınız. Ameliyatsız tedavi yöntemleriyle kısa sürede varis hastalığınızdan kurtulabilirsiniz.

Varis Tedavisi İçin Kliniğimizden Randevu Alın

Varisle ilgili olarak randevu oluşturmayı isteyen hastalarımızın ilk yapması gereken iletişim sayfamıza göz atmaktır. Kliniklerimiz, iletişim sayfası içerisinde bulunan e-mail ile birlikte telefon ve de canlı destek kanalları üstünden kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Hastaların, tedaviden önce ve sonra aklına takılmakta olan bütün sorulara cevap bulmalarını sağlayan kliniklerimiz, Türkiye’nin dört bir tarafından hasta kabullerini devam ettirmektedir. Yurt içiyle beraber yurt dışından kliniğimize erişme isteği bulunan hastalarımıza da sadece bir telefon kadar yakındayız. Ayrıca kliniklerimizde, hastalarımıza ücretsiz muayene imkanı sağlanmaktadır.

Sağlıklı günler dileriz.

& yorumlar

  • Huriye hanım öncelikle ücretsiz muayene fırsatımız bulunmaktadır. Dilerseniz ücretsiz muayeneye gelerek en uygun tedavi yöntemi ve maliyeti ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Randevu için 0212 574 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !