Nasır Ameliyatı Sonrası

Nasır Ameliyatı Sonrası

Nasır ameliyatından sonra sizleri beklemekte olan sancılı zamanlar gözünüzde bir korku ve tedaviye gitmekten kaçıran hisler var ise tam ifade ile doğru adres olduğumuzu belirtmeliyiz. Zira nasırdan kurtulmak için gereken tek şey ameliyat değildir. Bunların yanında sosyal platformlarda satılan bitkisel ilaçlar, geçmişte kalan yöntemler uygulayarak da değil. Ameliyat gerektirmeden nasırdan kurtulma avantajı ile nasır içerisinde bulunan kökleri çıkartarak ve bunu gündelik yaşantınızı etkilemeden yapıyoruz.

Hastalığı yaşayanların tedirginlik duyduğu zamanlardan biri de ameliyat sonrasında hastanedeki yatış ve ameliyat sonrası yaşayacakları dinlenme zamanındaki şiddetli ağrılardır. Bu zaman iş hayatının getirilerini ve sosyal yaşamlarında sorunlu bir süreç olacaktır. Bütün bu endişelerinizi meydandan kaldıran radyo frekansla nasırdan kurtuluşunuzu günümüz modern teknolojisinden yararlanarak etkin ve çözüme odaklı çalışmalar ile yapmaktayız. Medicine Arts Kliniği olarak profesyonel kişilerce sağlıklı bir tedavi uyguluyor ve bunu makul fiyatlar çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

Ameliyatsız Nasır Tedavisi Nasıl Yapılır?

Ameliyat gerektirmeyen nasırdan kurtulma yöntemi olarak kullandığımız radyo frekans işlemi muayenemizi ziyaret ettiğiniz gün içerisinde kliniğimiz ortamlarında yapılacaktır. Doktorlarımızın muayeneden sonraki süreçte başlayan işle hakkında bilgiler bu sıralama ile mümkün olacaktır;

Nasır tedavi amacıyla lokal anestezi uygulanır. Bu vesileyle operasyon süresince gerçekleşen tüm müdahaleleri izliyor olacaksınız. Radyo frekans cihazıyla nasırın köküne kadar ulaşır ve çıkartılır. Operasyon süresince cihazın kan akışını durdurabilmesinden yararlanılır. Böylelikle hastaların herhangi bir kan kaybı yaşamasına engel olunmuş olur. İşlem gerektiren kısımların tamamını temizlendiğine karar kılındığı vakit pansuman işlemi uygulanır ve kısa bir zaman dilimince yüzeye baskı uygulanmaması önerilir.

Hastaların tedavi süresinin başladığı gün içerisinde günlük yaşamına devam edebilmesi, evine dönebilmesi mümkün olur böylelikle ameliyat süresince uzun zaman harcayarak çekeceği ağrı ve yorgunluktan bertaraf etmiş olunur.

Göründüğü gibi olabildiğince makul, kolay ve modern bir yöntem olan radyo frekans Medicine Arts kliniği tarafından kuruluşundan süre gelen bu zamana kadar pek çok cerrahi operasyonların en akla gelen yöntemdir. Ameliyat gerektirmeyen nasır tedavi yöntemi hakkında tüm bilgileri bize iletişim sayfamızda bulunan bilgilerden yardım alarak ulaşabilirsiniz.

Nasır Tedavi Ücreti Ne Kadardır?

Nasır tedavisi için gereken ücretler Medicine Arts Kliniği tarafından makul fiyatlandırma çerçevesinde yapılmaktadır. İletişim bölümünden yararlanarak bizlere ulaşıp randevu aldığınız koşulda doktorlarımız tarafından gerçekleştirilen muayene sonrasında ücret hakkında bilgi, tedavi süresince gerçekleşecek tüm konularda bilgi edineceksiniz. İleri seviyeye ulaşmış nasırın sebep olduğu günümüz yaşam standart kalitenizi düşürebileceği gibi etkenleri de çok olacaktır daha fazla zaman kaybetmeden bizleri arayın.

Sağlıklı günler dileriz.


Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Kasım ÇAĞLAYAN
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02
Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Op.Dr. Mehmet Durmuş Kurt
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

whatsapp

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !