LEKE TEDAVİSİ LAZERLE VE RADYO-FREKANSLA CİLT LEKELERİNDEN KURTULUN

Leke Tedavisi

Leke tedavisiyle ilgili sonu hüsran olan pek çok yöntem mi denediniz? O zaman sizi artık şuraya alalım.. Cildimizde meydana gelen lekelerin değişik nedenlerle açıklaması yapılabilir. Genel olarak cilt bakımının doğru bir şekilde yapılmamasından dolayı oluşmaya başlayan lekeler birde yüz kısmında belirmeye başladıysa tehlike çanları  da sizin için çalmaya başlamış durumdadır. Estetik yönden genel olarak kadınların  çok büyük bir problem yaşamasına sebep olan bu cilt lekeleriyle alakalı elma sirkesi kullanarak yüzünü tahriş etmiş yüzlerce  sayıda insan yer almaktadır.

Yüz kısmındaki sivilce lekeleri nasıl geçebilir? benzerindeki aramalar gerçekleştirip internet üstünde karşısına çıkan kürlerin hepsini bilinçsiz bir şekilde kullanmış olan hastalarımızın  çok büyük bir pişmanlık duyarak  kliniğimize başvuruda bulunduğunu da söylesek yanlış olmaz. İlk önce şunu belirtmemiz gerekir ki leke tedavisi hiç bir şekilde bitkisel metotlar kullanarak iyileştirilemez. İnternet üzerinde karşınıza çıkan formüllerin bilinçsiz bir şekilde kullanılması ise ciltte değişik enfeksiyonların oluşmasına sebep olabilir. Bu ise lekeyle başlamış olan cilt problemlerinin süreceğine bir işarettir. Kesinlikle uzman bir doktor ve onun öneride bulunduğu tedavi yönteminin tercih edilmesi gereklidir ve  bu durumda yeni sağlık problemleriyle karşılaşılmamaktadır.

Leke Tedavisi Nasıl Yapılır?

Cilt leke tedavisini kliniğimizde yaptıranlar bilmektedir ki steril bir ortam içerisinde ve alanında 30 senelik bir deneyime sahip durumdaki doktorlarımızla harika sonuçlara imzamızı atmaktayız. Yüzde gerçekleşen lekeler e ilgili olarak maske uygulamalarının yanında modern tıp dünyası içerisinde adeta bir devrim etkisi yaratmış olan radyo frekans yöntemi sayesinde uzun seneler uğraş göstererek yok etmeyi başaramadığınız lekelerinizden çık kısa bir zamanda kurtulabilmektesiniz. Radyo frekans yöntemiyle leke tedavisi kliniğimiz içerisinde;

– Uzun senelerden beri kullanılarak yüzlerce sayıdaki hastanın tedavisinde çok başarılı sonuçlar elde edebilmemize imkan sağladı.

– Radyo dalgaları etkisi lazer tekniği ile karıştırılmakta, fakat cilde çok daha temiz ve  daha parlak bir görünüm kazandırmayı başaran radyo frekansları pek çok hastalığın tedavisi içinde de başarıyla kullanılmaktadır.

– Cihazdan yollanmış olan radyo dalgalarının cilt üzerinde yer alan lekeyi buharlaştırıp uçurmasından dolayı hiçbir şekilde  iz kalmadan operasyon tamamlanmış olmaktadır.

– Anestezi veyahut hastanede yatış olmadığından dolayı bireylerin gündelik yaşamlarını da asla etkilemez.

Kısa zamanda etkili ve profesyonel bir teknik olarak öne çıkan Radyo Frekans yöntemiyle çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Radyo Frekans tekniği başka tedavilerde de kullanılmakta ve kliniğimizce çok uzun senelerden beri uygulanmaktadır. Radyo frekans tekniği ile leke tedavisi hususunda aklınıza takılmış olan bütün sorularla randevu almak amacıyla iletişim numaralarımız 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdedir.

Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz

Hastalarıyla devamlı olarak iletişim durumunda bulunan Medicine Arts kliniğimize günün 24 saati boyunca ulaşabilmeniz olanaklıdır. Leke tedavisiyle alakalı olarak sizi endişeye düşürmüş olan noktalar, tedavi ücretinin ne kadar olduğu ve seanstan sonra dikkat etmeniz gereken tüm detaylara cevaplar alabileceğiniz iletişim numaraları  sürekli olarak hizmetinizdedir.

Kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışının öncü kurumları arasında yer alan Medicine Art kliniğimiz Kalp Damar Cerrahisi ile Genel Cerrahi alanlarındaki operasyonları sayesinde sizlere eski günlerinize kavuşabilmenin teminatını da veriyor.


Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Kasım ÇAĞLAYAN
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02
Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Op.Dr. Mehmet Durmuş Kurt
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

whatsapp

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !