Lazerle Ben Aldıranların Yorumları

Lazerle Ben Aldıranların Yorumları

Lazerle ben aldıranların yorumları neticesinde, ilgiyle takip edilen konu olduğu görülmektedir. Çoğu hastalığın tedavi yöntemi olan lazer yöntemi benler için seanslarla ihtiyaç duyulmaktadır. Deri yüzeyinin soyulmasını sağlayan lazer, ince bir katman üzerine etki etmektedir. Böylelikle seans için gereken süre artacak maliyete de yansıyacaktır.

Biz lazer yönteminden çok yıllardır cerrahi operasyonlarda kullanılmakta olan; çabucak, sorun teşkil etmeksizin ve makul boyutlara ulaşan radyofrekans ile ben aldırma yöntemini tavsiye etmekteyiz. Lazer ile ben aldıranların yorumları olarak sosyal mecralarda incelediğimizde gerekli tekniğin buhar tedavisi ile ben aldırma kısa bir söylemle radyofrekans tekniği olduğu görülecektir. Lazer yönteminin geçmişiyle ilişkin radyofrekans yöntemi günümüze ulaşan en başarılı tedavidir.

Leke ve iz bırakmaksızın tek seans ile benlerden kurtulma yöntemi olan radyofrekans uzman kişilerin kontrolleri içerisinde yapıldığı vakit olumlu sonuçlar getirecektir. Tek seans ile bütün benlerinizden lekesiz ve izsiz kurtulmanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişim bölümünde bulunan kanallarda 7/24 bizlere ulaşıp, ekibimiz tarafından, tedavi süresince geçen her bir aşama için bilgi alabilirsiniz.

Radyofrekans ile ben aldırma

Radyofrekans yöntemi geçmişte yer alan ameliyatların sebep olduğu risk ve ihtimalleri yok sayan lekesiz ve izsiz gerçekleşen yöntem olarak kabul görmektedir. Estetik zedelenmelere sebep olan benler ciltte yaratan huzursuz görünümden kurtuluş için, en mantıklı yöntemi seçmeli ve işlemi onaylanmış kişilere yaptırmalısınız. Ameliyatta oluşan risk ve ihtimalleri yok eden radyofrekans yöntemi için anesteziye başvurulmadan yapılır. Gerektiğinden emin olunan benler için lokal anestezi ihtiyaç duyularak yapılan radyofrekans yöntemi için gereken aşamalar şu şekildedir:

  • Steril ve hazırlanmış bir klinik içerisinde hasta için gerektiğinden emin olunduğu takdirde lokal anestezi uygulanır.
  • Radyo dalgaları uygulanan işlemde benlerin bulunduğu kısmı tahrip etmekte ve buharlaştırarak yok etmektedir.
  • Kanama olduğu vakit durdurmak için gerekli yöntem olan radyofrekans yöntemi bütün benlere uygulanıp tamamından kurtulduktan sonra hasta aynı gün taburcu edilir.

Günlük yaşama devam edilmesinde bir sorun teşkil etmeyen radyofrekans ile ben aldırma yöntemi, gelecek 10 gün içerisinde işlem uygulanan bölgede yara ve kabuklaşma oluşur. Sonraki süreç içerisinde deride bulunan pembelik için silikonlu bir krem uygulanıyor.

Kişiden kişiye farklılık gösteren süreç sonrasında, hasta görünüm olarak huzursuzluk yaratan benlerinden kurtulur. Ameliyatsız benlerden kurtulma yöntemi denilince; düşünülen ilk isim olmakla birlikte kliniğimiz hasta kabullerini devam ettirmektedir. MedicinArt ekibi olarak hasta ve hasta yakınlarına memnuniyet sağlıyor siz değerli hastalarımızı kliniğimize davet ediyoruz.

Sağlıklı günler dileriz.

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !