Lazerle Ben Aldıranların Yorumları

Lazerle Ben Aldıranların Yorumları

Lazerle ben aldıranların yorumları neticesinde, ilgiyle takip edilen konu olduğu görülmektedir. Çoğu hastalığın tedavi yöntemi olan lazer yöntemi benler için seanslarla ihtiyaç duyulmaktadır. Deri yüzeyinin soyulmasını sağlayan lazer, ince bir katman üzerine etki etmektedir. Böylelikle seans için gereken süre artacak maliyete de yansıyacaktır.

Biz lazer yönteminden çok yıllardır cerrahi operasyonlarda kullanılmakta olan; çabucak, sorun teşkil etmeksizin ve makul boyutlara ulaşan radyofrekans ile ben aldırma yöntemini tavsiye etmekteyiz. Lazer ile ben aldıranların yorumları olarak sosyal mecralarda incelediğimizde gerekli tekniğin buhar tedavisi ile ben aldırma kısa bir söylemle radyofrekans tekniği olduğu görülecektir. Lazer yönteminin geçmişiyle ilişkin radyofrekans yöntemi günümüze ulaşan en başarılı tedavidir.

Leke ve iz bırakmaksızın tek seans ile benlerden kurtulma yöntemi olan radyofrekans uzman kişilerin kontrolleri içerisinde yapıldığı vakit olumlu sonuçlar getirecektir. Tek seans ile bütün benlerinizden lekesiz ve izsiz kurtulmanız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişim bölümünde bulunan kanallarda 7/24 bizlere ulaşıp, ekibimiz tarafından, tedavi süresince geçen her bir aşama için bilgi alabilirsiniz.

Radyofrekans ile ben aldırma

Radyofrekans yöntemi geçmişte yer alan ameliyatların sebep olduğu risk ve ihtimalleri yok sayan lekesiz ve izsiz gerçekleşen yöntem olarak kabul görmektedir. Estetik zedelenmelere sebep olan benler ciltte yaratan huzursuz görünümden kurtuluş için, en mantıklı yöntemi seçmeli ve işlemi onaylanmış kişilere yaptırmalısınız. Ameliyatta oluşan risk ve ihtimalleri yok eden radyofrekans yöntemi için anesteziye başvurulmadan yapılır. Gerektiğinden emin olunan benler için lokal anestezi ihtiyaç duyularak yapılan radyofrekans yöntemi için gereken aşamalar şu şekildedir:

  • Steril ve hazırlanmış bir klinik içerisinde hasta için gerektiğinden emin olunduğu takdirde lokal anestezi uygulanır.
  • Radyo dalgaları uygulanan işlemde benlerin bulunduğu kısmı tahrip etmekte ve buharlaştırarak yok etmektedir.
  • Kanama olduğu vakit durdurmak için gerekli yöntem olan radyofrekans yöntemi bütün benlere uygulanıp tamamından kurtulduktan sonra hasta aynı gün taburcu edilir.

Günlük yaşama devam edilmesinde bir sorun teşkil etmeyen radyofrekans ile ben aldırma yöntemi, gelecek 10 gün içerisinde işlem uygulanan bölgede yara ve kabuklaşma oluşur. Sonraki süreç içerisinde deride bulunan pembelik için silikonlu bir krem uygulanıyor.

Kişiden kişiye farklılık gösteren süreç sonrasında, hasta görünüm olarak huzursuzluk yaratan benlerinden kurtulur. Ameliyatsız benlerden kurtulma yöntemi denilince; düşünülen ilk isim olmakla birlikte kliniğimiz hasta kabullerini devam ettirmektedir. MedicinArt ekibi olarak hasta ve hasta yakınlarına memnuniyet sağlıyor siz değerli hastalarımızı kliniğimize davet ediyoruz.

Sağlıklı günler dileriz.


Randevu & İletişim
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar


İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Doc. Dr. Kasım Çağlayan
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0530 123 33 33
Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50
Pendik
Prof. Dr. Mehmet YENİTERZİ
Op. Dr. Köksal GÜNEY
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Kaynarca mahallesi Akdeniz caddesi no:6 kat:2 PENDİK / İSTANBUL
Tel: 0(216) 375 75 75
GSM & WhatsApp: 0530 115 55 55

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !