Hemoroid Tedavi Ücretleri

Hemoroid Tedavi Ücretleri

Hemoroid Tedavi Ücretleri tedavide kullanılacak olan yöntem (lazer, THD-lastikle boğma vb.), hemoroidin ilerleme durumu, basur memelerinin ne denli büyük olduğu, hemoroid tedavisi için hizmet aldığınız klinik gibi çeşitli değişkenlere bağlı olmak üzere farklılık göstermektedir.

Fiyatların tespiti apılan tedavi yöntemine göre değişmektedir. Hemoroid tedavi şekilleri çok olmasa da kullanılan teknik fiyatı etkilemektedir. . Bütün hastalıklarda olduğu gibi farklı yöntemlerle tedavi edilebilmektedir ve ödenecek bedel de buna göre değişir. Öncelikle kliniklerimizdeki hemoroid tedavi ücreti sayfanın devamında fiyat farkının neden kaynaklandığı açıklanmıştır.

Medicine lart Hemoroid Tedavi Ücretleri

Ücretsiz muayene imkanı sunulan tüm Medicine Art şubelerinde net fiyat uygulanmaktadır. Bu fiyatlar maille veya telefonla sorulduğunda bile net bir şekilde ifade edilmektedir. Bir çok yerde yapıldığı gibi “ muayene sonucuna göre fiyat belirlenir “ gibi muğlak ifadeler kullanılmamaktadır. Aşağıda göreceğiniz fiyatlarımız tek fiyat şeklinde geçerlidir. Bu sayede hasta ne kadar bedel ödeyeceğini bilerek gelmektedir.

Türkiye Genelinde Hemoroid Tedavi Ücretleri

Ameliyatın yapıldığı kurumun fiyat politikasına göre değişim göstermektedir. Bir diğer önemli faktör hastanın resmi belgesinin olup olmamasıdır. Resmi belgesi olan (SSK, BAĞKUR vs) biri hemoroid tedavisinin bir kısmını devlet karşılar ve alınacak farkı da devlet belirler.

Özel sağlık sigortası burada sigorta şirketinin yaklaşımına göre çok değişiklik gösterir, hastanın anlaşmasına göre ödeyeceği farkta çok değişmektedir. Doktorun titri Öğretim elemanı olan doktorların hizmet bedelleri daha yüksek olmaktadır.

Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

Medicine Art kliniğimiz günün 24 saati hastaları ile iletişim halindedir. Bizlere ulaşmak için çeşitli kanalları kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan sabit ve GSM numaraları günün 24 saati kullanıma açıktır. Telefonun yanı sıra iletişim sayfamızda yer alan mail adreslerine ileti yazabilir kısa bir süre zarfında yanıt alabilirsiniz. Son olarak sitemizin sağ alt tarafında bulunan “Doktora Sor” butonuna tıklayarak canlı destek talep edebilirsiniz.


Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Kasım ÇAĞLAYAN
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02
Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Op.Dr. Mehmet Durmuş Kurt
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

whatsapp

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !