En İyi Ben Tedavi Yöntemi

En İyi Ben Tedavi Yöntemi

Radyofrekans yönteminin en iyi ben tedavisi olarak görülmesinin temel nedeni ameliyatsız bir şekilde yapılıyor olmasıdır. Benlerin vücudun hangi bölgesinde çıkacağını kestirmek güçtür. Fiziksel olarak kötü görünümlü benlerin, kişileri rahatsız etmesinden ziyade estetik olarak rahatsız eden benlerin kansere yol açma riski vardır.

Küçük bir ihtimal olduğu için önemsiz görünse de kanser söz konusu olduğu için kesinlikle göz ardı edilmemeli, Radyofrekans yöntemi uygulayan klinik veya hastanelere başvurulmalıdır.  Radyofrekans yöntemi ile ben alma operasyonu yaptıracak kişileri bekleyen süreçler şu şekildedir:

  • Hastaya, özenle sterilize edilmiş cerrahiye getirildikten sonra benin büyüklüğüne göre lokal anestezi uygulanır. Şöyle ki; operasyon süresince hastanın bilinci yerinde olacaktır ancak işlem yapılacak bölge uyuşturulacaktır. Radyofrekans cihazının çalışma sisteminde bulundan radyo dalgaları ben üzerine hücum eder ve benin sönerek yok olmasını sağlar.
  • Operasyon sonrasında hastanın herhangi bir dikişe veya hastanede istirahat etmesine gerek yoktur.

Radiofrekans yönteminin bir diğer avantajı da, tek seansta hastanın, vücudundaki istenmeyen tüm benlerden kurtulmasıdır. Bununla birlikte  hastanın hastanede istirahat etmesine gerek de yoktur. Bu teknik ile ilgili daha derin bilgi almak ve randevu almak için verilen iletişim numaralarımızdan bizleri 7/24 kesintisiz arayabilirsiniz.

Lazerle ben tedavisi

Lazerle ben aldırma tedavi yöntemi, genellikle deriye çok nüfuz etmemiş, daha yüzeysel olan benlerde kullanılan bir yöntemdir. Lazer uygulaması cildin tabakalarına ince ince işlediği için tek bir seansta ben aldırmak mümkün değildir. Tümsek tümsek veya çok büyük benlerde çokça seans isteyen lazerle tedavi yöntemi yerine daha kolay bir yöntem olan radyofrekans yöntemi hastalarımıza uygulanmaktadır.

Ben aldırma ücretleri ne kadar?

Ben aldırma operasyonunu, kliniğimizde oldukça düşük bütçelerle sizlere sunmaktayız. Her operasyon aynı şekilde gerçekleşmemektedir ve bunlara bağlı olarak ücret değişkenlik göstermektedir. İstenmeyen benin bulunduğu yer, büyüklüğü ve kaç tane olduğu ücretin belirlenmesindeki temel koşullardır. Ben aldırma ücretlerini öğrenmek için bizlere başvurabilir, kliniklerimizde ücretsiz muayene imkanına sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !