En İyi Ben Tedavi Yöntemi

En İyi Ben Tedavi Yöntemi

Radyofrekans yönteminin en iyi ben tedavisi olarak görülmesinin temel nedeni ameliyatsız bir şekilde yapılıyor olmasıdır. Benlerin vücudun hangi bölgesinde çıkacağını kestirmek güçtür. Fiziksel olarak kötü görünümlü benlerin, kişileri rahatsız etmesinden ziyade estetik olarak rahatsız eden benlerin kansere yol açma riski vardır.

Küçük bir ihtimal olduğu için önemsiz görünse de kanser söz konusu olduğu için kesinlikle göz ardı edilmemeli, Radyofrekans yöntemi uygulayan klinik veya hastanelere başvurulmalıdır.  Radyofrekans yöntemi ile ben alma operasyonu yaptıracak kişileri bekleyen süreçler şu şekildedir:

  • Hastaya, özenle sterilize edilmiş cerrahiye getirildikten sonra benin büyüklüğüne göre lokal anestezi uygulanır. Şöyle ki; operasyon süresince hastanın bilinci yerinde olacaktır ancak işlem yapılacak bölge uyuşturulacaktır. Radyofrekans cihazının çalışma sisteminde bulundan radyo dalgaları ben üzerine hücum eder ve benin sönerek yok olmasını sağlar.
  • Operasyon sonrasında hastanın herhangi bir dikişe veya hastanede istirahat etmesine gerek yoktur.

Radiofrekans yönteminin bir diğer avantajı da, tek seansta hastanın, vücudundaki istenmeyen tüm benlerden kurtulmasıdır. Bununla birlikte  hastanın hastanede istirahat etmesine gerek de yoktur. Bu teknik ile ilgili daha derin bilgi almak ve randevu almak için verilen iletişim numaralarımızdan bizleri 7/24 kesintisiz arayabilirsiniz.

Lazerle ben tedavisi

Lazerle ben aldırma tedavi yöntemi, genellikle deriye çok nüfuz etmemiş, daha yüzeysel olan benlerde kullanılan bir yöntemdir. Lazer uygulaması cildin tabakalarına ince ince işlediği için tek bir seansta ben aldırmak mümkün değildir. Tümsek tümsek veya çok büyük benlerde çokça seans isteyen lazerle tedavi yöntemi yerine daha kolay bir yöntem olan radyofrekans yöntemi hastalarımıza uygulanmaktadır.

Ben aldırma ücretleri ne kadar?

Ben aldırma operasyonunu, kliniğimizde oldukça düşük bütçelerle sizlere sunmaktayız. Her operasyon aynı şekilde gerçekleşmemektedir ve bunlara bağlı olarak ücret değişkenlik göstermektedir. İstenmeyen benin bulunduğu yer, büyüklüğü ve kaç tane olduğu ücretin belirlenmesindeki temel koşullardır. Ben aldırma ücretlerini öğrenmek için bizlere başvurabilir, kliniklerimizde ücretsiz muayene imkanına sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.


Randevu & İletişim
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar


İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Doc. Dr. Kasım Çağlayan
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0530 123 33 33
Kadıköy
Prof.Dr. Mustafa Zengin
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. 420/2 Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 00 10
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50
Pendik
Prof. Dr. Mehmet YENİTERZİ
Op. Dr. Köksal GÜNEY
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Kaynarca mahallesi Akdeniz caddesi no:6 kat:2 PENDİK / İSTANBUL
Tel: 0(216) 375 75 75
GSM & WhatsApp: 0530 115 55 55

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !