Bitkisel Yollarla Ben Alma

Bitkisel Yollarla Ben Alma

Bitkisel yollarla ben alma işlemi, benlerinden şikayetçi olan pek çok kişi tarafından yapılan en büyük hatalar arasında yerini almaktadır. Siyah, cilt tonundaki, düz veya tümsekli benlere uygulanan bitkisel karışımlar benin alınabilmesi açısından herhangi bir etkiye sahip değillerdir. Aksine bene uygulanan bu karışımların benin bulunduğu bölgeyi tahriş ederek daha farklı sorunların oluşmasına ve hatta o bölgede tahriş sonrasına, iz kalmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle; özellikle hem fiziki hem de ekonomik açıdan bu tip karışımların kullanılmaması gerekmektedir. Modern tıpta yeri olmayan bu metotlara olan ilginin ya da isteğin neden kaynaklığını da kısaca ifade etmek gerekir.

Bitkisel yollarla yapılan işlemler ameliyatsız bir yöntem olması ile birlikte, hastane ortamında bulunmadan bireysel müdahale yapılması nedeni ile kişilere cazip gelmektedir. Özellikle; herhangi bir yarar sağlamayan bu bitkisel ürünlerin ekonomik olarak çok yüklü bir tutarının olmaması da, cezbedici bir özelliğe sahip olmasına yol açmaktadır. Ancak uygulanan bu karışımlar bölgede benin alınmasından ziyade daha farklı etkiler oluşturarak bölgenin yaralanmasına ve tahriş olmasına sebep olabilmektedir. Bu nedenle bitkisel yöntemler ile yapılan bu tip işlemlerin gereksiz bir o kadar da tehlikeli olduğunu söyleyebiliriz.

Bitkisel yollarla ben alma işlemini uygulamak yerine özel kliniklerin ve hastanelerin ziyaret edilmesi önerilir. Buharlaştırma yöntemi ile uzman kişiler tarafından yapılan tedavi sonrasında daha hızlı sonuç almakla birlikte riskleri de en aza indirmek mümkündür. Bu tip klinik ve hastanelerde ben aldırma operasyonlarının çok kısa bir süre içerisinde yapıldığını da belirtmeliyiz. Bu nedenle ben aldırma işlemleri ile ilgili merak edilen tüm konu başlıklarınız için MedicinArt kliniklerimize iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ben aldırma can yakar mı?

Ben tedavisi olmak isteyen hastaların pek çoğunun ben aldırma can yakar mı sorusuna yanıt aradığını söyleyebiliriz. Kliniklerimizde uzman doktorlarımız, ben tedavisi işlemlerinde iz bırakmayan ve en iyi sonuç veren radyofrekans tekniğini kullanmaktadırlar. Yalnızca alınacak benin bulunduğu bölgenin lokal anestezi ile uyuşturulması sağlanarak, hastanın konforunu en üst seviyede tutmaktayız. Böylece işlem esnasında herhangi bir acı hissedilmemektedir. Ayrıca ben aldırma işlemi sonrasında aynı gün içerisinde sosyal yaşam faaliyetlerine aktif olarak katılmak mümkündür. Gözlem altında kalmayı gerektirmeyen ve tehlike durumu olmayan bir operasyondur.

Ben aldırma işlemlerinde kullanmış olduğumuz ve en modern teknik olarak kullanılan radyofrekans yöntemi, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Acı hissinin olmadığı ve iz bırakmayan bu radyofrekans yöntemi pek çok cerrahi operasyonda da kullanılmaktadır. Kanın durdurulmasında da etkili olan bu yöntem, ben tedavisinde de kullanılan en iyi yöntemdir. Bu yöntem ile ben aldırmak isteyen hastalarımızın randevu almak için klinğimizle iletişime geçmeleri önerilir.

Ben aldırma fiyatları

Kliniklerimizde uygulamakta olduğumuz ben aldırma fiyatları ekonomik yönden, her hastamızın bütçesine uygun rakamlardan oluşmaktadır. Kliniklerimizde maddi fayda sağlamak yerine hasta ve yakınlarının memnuniyetini kazanmaya yönelik çalışmalarını yürüten köklü sağlık kuruluşu olarak hizmet vermekteyiz. 23 yıllık deneyim ve tecrübemiz ile sağlık sektöründe elde ettiğimiz başarılara ek olarak; hastalarımızın sağlığına kavuşmasında etkili rol oynayarak çalışmalarımızı sürdürdük. Ben aldırma fiyatları 2007 yılı itibari ile de sosyal güvencesi bulunan hastalar için yüzde 50 indirimli bir şekilde belirlenmektedir.

Ayrıca ben aldırma işlemi için yapılan muayene başvuruları da ücretsizdir. Tüm hastalarımıza eşit hizmet sağlayabilmek için sunmuş olduğumuz ücretsiz muayene olanaklarımız ile hem ekonomik hem de daha doğru bir tedavi yöntemini belirlemeniz mümkündür. Bu nedenle kliniklerimizden randevu almak ve tedavinizin başlatılmasını sağlamak amacıyla; günün her saatinde iletişim kanallarımızdan, 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman hekimlerimiz için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Sağlıklı günler dileriz.

Yorum Yap

Ücretsiz Muayene Fırsatı

ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN !